Antyperspiranty HummelPrzedstawiam Wam recenzję super dezodorantów firmy Hummel. Wszystkie te anty-perspiranty nie zawierają alkoholu. Stworzono je głównie dla ludzi aktywnych zawodowo. Hummel od lat jest sponsorem wielu klubów piłkarskich, w tym polskiej reprezentacji piłki ręcznej. Wszystkie zapachy zapewniają 24 godzinną ochronę, nawet w ekstremalnych sytuacjach. 


hummel CHARACTER

Niesamowity, męski zapach dla ludzi z charakterem. Jego zaletą jest to,że pomimo dużego wysiłku fizycznego czuję się wciąż świeżo i męsko. 
hummel 1923 


Mocniejszy zapach złożony ze świeżych nut jaśminu, połączony z zapachem morza, paczuli oraz dzikich róż górskich. Bardzo fajny klasyczny, sportowy zapach. Nadaje poczucie długiej rześkości. 

hummel SPIRIT

Bardzo orzeźwiający typowo sportowy zapach dedykowany zarówno dla zawodowych sportowców jaki i amatorów. Efekty po jego użyciu są natychmiastowe i niepowtarzalne. Zapewnia 24-godzinną pewność świeżości i komfortu. 
hummel 23

Bardzo męski i zdecydowanie wyróżniający się na tle innych zapachów. Uważam,że jest to dezodorant  w sam raz dla mnie. Kompozycja zapachowa składa się ze świeżego imbiru, który wybija się swoją ostrością. Pasuje do mojego stylu. Serdecznie polecam produkty marki Hummel. Są niesamowite, nie pozostawiają plam na ubraniach, a zapachy są fascynujące. Uważam,że każdy mężczyzna powinien wypróbować tę markę, a na pewno znajdzie coś dla siebie. 

Darek Kozdraś

Prześlij komentarz

Subscribe